ARAMA YAP PROJE ARA
FORM DOLDURUN, SİZİ ARAYALIM

Akzirve Topkapı 29

 • Lokasyonİstanbul / Zeytinburnu
 • Teslim TarihiOcak 2024
 • İnşaat FirmasıAk Yapı
 • Arsa Alanı150000 m²
 • Blok / Daire16 Blok / 1441 Konut
 • Daire Tipleri1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
 • Ödeme Yöntemi48 Ay Vade Farksız, 0.99% Kredi Oranı
 • HavuzKapalı / Açık
 • Sosyal OlanaklarVar
 • GüvenlikVar
 • Emlak TipiKonut, Ticari
PROJE İLE İLGİLENİYORUM

PROJE BİLGİLERİ

Topkapı 29 Projesi İle Tanışın

Şık tasarımı ile dikkat çeken Topkapı 29 projesi ile şimdi tanışma zamanı! Topkapı 29 teslim tarihi Ocak 2024 olarak sizlerle buluşmayı bekliyor. Birçok farklı seçeneği bir arada sunan Topkapı 29 kampanya ve avantajlarından faydalanmanın şimdi tam vakti! Özellikle de Topkapı 29 fiyat açısından sizlere birçok farklı fırsat da sunuyor. Modern peyzaj düzenlemesi ve çevre dostu yeşil binaları ile İstanbul’un göbeğinde kaliteli yaşam imkanı sağlanıyor. Öte yandan Topkapı 29 iletişim kanalları ile kolaylıkla irtibat kurabilirsiniz. Bu sayede Topkapı 29 fiyat listesi hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz daha detaylı Topkapı 29 ödeme planı hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Modern Tasarımlara Sahip Topkapı 29 Konumu ve Daire Tipleri

Topkapı 29 sosyal donatıları ve harika konumu ile her bir dairede balkon, bahçe veya teras bahçesi imkanlarını beraberinde sunan bir proje. Sıkça merak edilen  ‘’ Topkapı 29 nerede ?’’ sorusu için yanıt aslında oldukça dikkat çekiyor. Topkapı 29 konumu ile İstanbul’un en gözde ve en tarihi alanında yükseliyor. Topkapı Ambarlar Zeytinburnu mevkiinde yer alan Topkapı 29 adres ve güzergah konumu olarak avantajlı bir projedir. 1+1 dairelerden 4+1 dairelere kadar Topkapı 29 daire tipleri geniş seçeneklere sahiptir. Ayrıca 5 ve 15 katlı binalardan oluşan 16 adet blok bulunmaktadır. 3.05 metre tavan yüksekliğine uzanan ferah ve şık Topkapı 29 daire planları hem kullanışlı hem de gösterişlidir. Topkapı 29 vaziyet planı hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz Topkapı 29 örnek daire seçeneklerine de ulaşabilme imkanına sahipsiniz.

Topkapı 29 Satılık Daire Ve Kiralık Daire Seçeneklerini Sizlere Sunuyor

Doğaya saygı ile inşa edilmiş, yeşil binalardan oluşan çevre dostu proje Topkapı 29 kimin sorusu sıkça sorulmaktadır. İstanbul’un tarih kokan bölgesinde 1441 konut imkanı sunan Topkapı 29 inşaat firması Akzirve ile yükseliyor. Topkapı 29 kiralık daire seçeneklerinin yanı sıra aynı zamanda da satılık daire seçenekleri de sunuyor. Topkapı 29 satılık daire ve kiralık daire çeşitlerinin yanında sizlere geniş yeşil alanlar, sosyal buluşma noktaları, ve özel peyzaj mimarisine sahip şık alan imkanlarını yaratıyor. Öte yandan Topkapı 29 deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hazırlanan özel bir projedir. Topkapı 29 aidat hakkında ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Çevre dostu bina sertifikasyonuna aday gösterilen Topkapı 29 yorumları ve Topkapı 29 şikayet bildirimleri için kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

PROJE ÖZELLİKLERİ

 • Merkezi Isıtma
 • 24 Saat Güvenlik
 • Fitness
 • Asansör + Yük Asansörü
 • Çocuk Parkı
 • Isı Yalıtımı
 • Kapalı Otopark
 • Sauna
 • Açık Havuz
 • Kapalı Havuz
 • ADSL Altyapısı
 • Jeneratör
 • Açık Otopark
 • Hamam
 • Loby Girişi

TANITIM VİDEOSU

KAT PLANLARI

1+1
2+1
3+1
4+1
5+1

FİRMA BİLGİLERİ

 • Teslim Edilmiş Proje:21
 • Mevcut Aktif Proje:4

Ak Yapı

İstanbul / Başakşehir

Ak Yapı İnşaat Firması

24 yıllık tecrübeyle sektörde hizmet veren, deneyimli kadrosuyla birlikte konut, iş merkezleri, villa ve alışveriş merkez projeleri tasarlayarak hayata geçiren, modern ve kaliteli yaşam alanları ortaya çıkarmaktadır.

Ayrıca ülke sanayisini geliştiren projelerde inşa etmektedir.

 

ÖDEME SEÇENEKLERİ

 • 48 Ay Vade Farksız
 • 0.99% Kredi Oranı

SATIŞ DURUMU

0% SATILDI
100% SATILMADI

HARİTA

YORUMLAR

Bu projeye henüz yorum yapılmamıştır.

“Binlerce ailenin hayatına değer katan PİKS Proje Ailesi’nin bir üyesi olmanızı ve sizlere yeni projelerimizi aktarmayı, size özel hazırlayacağımız fırsat ve kampanyaları duyurmayı istiyoruz. Bu nedenle formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece PİKS Proje'nın pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. PİKS Proje olarak ticari faaliyetlerimize devam ettiğimiz sürece, bu yasa kapsamında kişisel verilerinizi; sizi, hazırladığımız özel kampanyalardan haberdar edebilmek için, yurt içi veya yurt dışında güvenli veri merkezlerinde saklayıp şirketimizin gizlilik anlaşması yaptığı iş ortaklarıyla paylaşabileceğiz. Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi [email protected] e-posta adresimiz veya 4441974 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile veri uzmanımıza iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.”


PİKS PROJE
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA AYDINLATMA BİLDİRİMİ


Bu Bilgilendirme ve Aydınlatma Formu, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanun”) ile düzenlenen gerçek kişilerin “Kişisel Verilerinin” işlenmesi ve aktarılması kapsamında hazırlanmıştır. 6698 Sayılı Kanun kapsamında, şirketimiz ile paylaşmış olduğunuz tarafınıza ait her türlü güncel bilgi “Kişisel Veri” olarak kabul edilecektir. Sizlere ait kişisel verilerin güvenliği bizler için büyük önem taşımakta olup, kişisel verileriniz mevzuatın öngördüğü şartlara uygun olarak, mümkün olan en güvenli şekilde ve hukuki yükümlülüklerin gerektirdiği süreyle, mevzuata uygun koşullarda saklanacaktır.

a) Veri Sorumlusu ve Temsilcisi
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanun”) uyarınca kişisel verileriniz; “Veri Sorumlusu” olarak PİKS Proje tarafından aşağıda açıklananlar kapsamında işlenebilecektir.

b) Kişisel Verilerinizin Hangi Amaçla İşlenebileceği
Toplanan kişisel verileriniz, şirketimiz ve şirketimiz ile iş ilişkisi içerisinde olan gerçek ve tüzel kişilerin yükümlülüklerinin ifası, güncellemeler ile ilgili bilgilendirme yapabilmek, sizlerle yapılacak sözleşmelerin kurulması ve ifa edilmesi ile kanuni yükümlülüklerin hatırlatılması ve yerine getirilmesi, çeşitli reklam ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmak, finansman, muhasebe ve hukuk işlerinin yürütülmesi ve takibi, talep ve şikayetlerinizin takibi - Sözleşme süreçlerinin ve/veya hukuki taleplerin takibi , müşteri memnuniyeti aktivitelerinin planlanması ve icrası kapsamında anket ve oylamalar ile görüşünüzün alınması, sizler için uygun ürün, proje ve hizmetlerin belirlenmesi, bunların size özel hale getirilmesi ve geliştirilmesi, etkin bir müşteri hizmeti sunulması, mevzuatta, şirket içi politikalarda sizi ilgilendiren değişikliklerin bildirilmesi veya sizi ilgilendiren diğer bildirimlerin yapılması, doğum günü kutlaması, çekiliş veya yarışmalara dahil edilme, hediye verilmesi ve sizin lehinize olan benzeri diğer etkinlik, promosyon ve kampanyaların gerçekleştirilmesi, sizleri elektronik posta, SMS ve faks ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar etmek, tarafınıza basılı bültenler, dergiler, kampanyalara dair yazılar göndermek, ziyaretçi profillerimizi belirlemek, istek, talep ve şikayetleri değerlendirmek ve şirketimizin insan kaynakları politikalarının yürütülmesi, sizlerden gelen talep ve soruların cevaplanması amacı ile 6698 sayılı Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları dahilinde işlenebilecektir.

c) İşlenen Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçla Aktarılabileceği
Toplanan kişisel verileriniz; hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun, doğru ve gerektiğinde güncel, belirli, açık ve meşru amaçlar için işlenen, işlendikleri amaçla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü, ilgili mevzuatta öngörülen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza edilme ilkelerine uygun olarak işlenir. Ayrıca, KVK Kanunu’nun 8 ve 9’uncu maddelerinde öngörülen şartlara uymak ve gerekli güvenlik önlemlerini almak kaydıyla, işbu bildirimin (b) maddesi başlığı altında sayılan amaçlarla sınırlı olarak, dolaylı/doğrudan yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz ya da bağlı ortaklıklarımız, şirketimizce hizmet/destek/danışmanlık alınan ya da işbirliği yapılan ya da proje/program/finansman ortağı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, kamu/özel kurum ve kuruluşlar, şirketler ve sair 3. kişi ya da kuruluşlara, şirketimizin bağlı şirketleri, danışmanları, hissedarları ya da çözüm ortakları diğer grup şirketleri, Merkezi Kayıt Kuruluşu ve diğer yetkili kurum ve kuruluşlar, tedarikçileri veya alt yüklenicileri ile 6698 Sayılı Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde paylaşabilir. PİKS Proje, kişisel verilerinizi, gerekli güvenlik önlemlerini almak kaydıyla Türkiye içinde veya kişisel verinin aktarılacağı yabancı ülkede yeterli korumanın bulunması kaydıyla; şayet ilgili yabancı ülkede yeterli koruma bulunmuyorsa, PİKS Proje ve ilgili yabancı ülkedeki veri sorumlularının yeterli bir korumayı yazılı olarak taahhüt etmeleri ve Kurulun izninin bulunması kaydıyla yurt dışında bulunan sunucularda veya diğer elektronik ortamlarda işleyip saklayabilir.

ç) Kişisel Verilerinizin Toplanma Yöntemi Ve Hukuki Sebebi
Kişisel verileriniz, Şirketimiz tarafından farklı kanallardan (PİKS Proje’nın merkezi, şubeleri, acenteleri, satış ofisleri veya diğer alt yüklenicileri veya iş ortakları ile iletişime geçebileceğiniz ofis ve diğer fiziki ortamlar, çağrı merkezleri, internet siteleri, mobil uygulamalar ve benzeri elektronik işlem platformları, sosyal medya veya diğer kamuya açık mecralar aracılığıyla, düzenleyecekleri eğitim, konferans ve benzeri ortamlara katılmanızla, tahkikat yöntemiyle veya diğer grup şirketleri veya anlaşmalı oldukları diğer kişi ve kuruluşlar kanalıyla yazılı, sözlü, ses veya görüntü kaydı veya diğer fiziksel veya elektronik ortamda vb. ) elde edilebilir. Kişisel verileriniz KVK Kanunu’nun 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları kapsamında bu metnin (b) ve (c) maddelerinde belirtilen amaçlarla toplanabilecek, işlenebilecek, aktarılabilecek ve saklanabilecektir.

Kişisel Verileriniz, hukuki yükümlülüklerin gerektirdiği süreyle ya da ilgili mevzuatta izin verilen süreyle mevzuata uygun koşullarda saklanmaktadır.

d) Kişisel Veri Sahibi Olarak Haklarınız
Kişisel veri sahipleri olarak, haklarınıza ilişkin taleplerinizi, aşağıda düzenlenen yöntemlerle Şirketimize iletmeniz durumunda, Şirketimiz talebinizi niteliğine göre en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde ücretsiz olarak sonuçlandıracaktır. Ancak, Kişisel Verileri Koruma Kurulunca bir ücret öngörülmesi halinde, Şirketimiz tarafından belirlenen tarifedeki ücret alınacaktır. Bu kapsamda kişisel veri sahipleri;

KVK Kanunu’nun 13. maddesinin 1. fıkrası gereğince, yukarıda belirtilen haklarınızı kullanmak ile ilgili talebinizi, yazılı olarak Şirketimize iletebilirsiniz. KVK Kanunu’nun 11. maddesinde belirtilen haklardan kullanmayı talep ettiğiniz hakkınıza yönelik açıklamalarınızı içeren talebinizi www.piksproje.com adresindeki formu doldurarak, formun ıslak imzalı bir nüshasını PİKS Proje Müşteri İlişkileri Departmanı’na hitaben “Hürriyet Mah. Berrak Sk. No.6/1 Kartal / İstanbul” adresine kimliğinizi tespit edici belgeler ile bizzat elden iletebilir veya noter kanalıyla gönderebilirsiniz.

Şirketimizin KVK Kanunu’nda olabilecek değişiklikler ve Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenecek yöntemler nedeni ile bu aydınlatma bildiriminde değişiklik yapma hakkı saklıdır.