ARAMA YAP PROJE ARA
FORM DOLDURUN, SİZİ ARAYALIM

3S Firuze Konakları

645.000,00 TRY - 1.900.000,00 TRY
 • Lokasyonİstanbul / Avcılar
 • Teslim Tarihi2020
 • İnşaat Firması3S Kale Holding
 • Arsa Alanı40.853 m²
 • Proje Alanı28.000 m²
 • Blok / Daire523 Daire
 • Metrekare Alanı73 - 203 m²
 • Daire Tipleri1+1, 2+1, 3+1, 4+1
 • Ödeme Yöntemi180 Ay , 0.79 Banka Kredisi
 • HavuzKapalı / Açık
 • Sosyal OlanaklarVar
 • GüvenlikVar
 • Kira Getirisi3.000 TL - 5.000 TL
 • Emlak TipiKonut, Ticari
PROJE İLE İLGİLENİYORUM

PROJE BİLGİLERİ

3S Firuze Konakları, sizleri hayalinizde ki evinize götürebilecek projedir. 3S Firuze Konakları projesi içerisinde 1+1’den 4+1 seçeneklerini bulundurmaktadır. Bu daire seçenekleri içerisinde birçok farklı kriterler mevcuttur. Projenin balkonlu tasarımıyla birlikte, 3.50 m2’li kat yükseklikleri, boydan pencereler, büyük salonlu ve kadınların ilgisini çekebilecek şık mutfaklarıyla dikkat çekmeyi başarmaktadır. 3S Firuze Konakları fiyat birçok projeye göre daha makul fiyatlara satılmaktadır. Ayrıca fiyat listesi sitemiz de aralıklı olarak paylaşılmaktadır. 3S Firuze konakları kampanya yapması durumunda sitemiz de ve sosyal medya hesaplarımız da paylaşımı yapılacaktır. Bununla birlikte ödeme planı sizin ödeme uygunluğunuza göre oluşturulmaktadır. 3S Firuze Konakları aidat konusunda en doğru rakamlarla yönetim oluşumu kurulacaktır.

3S Firuze Konakları’nın Dikkat Çekenleri

3S Firuze konakları sosyal donatıları olarak ilgi görmektedir. Proje içerisinde bulunan şık daireleri teknolojiyle birleşerek, ev sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Akıllı ev sistemleriyle hazırlanan proje, ev sahibi olacak kişileri teknoloji yardımıyla mutlu etmeyi başarmaktadır. 3S Firuze konakları iletişim imkânı olarak çok güzel bir sistem kurgusu gerçekleştirmiştir. Kullanmış oldukları teknoloji sayesinde hem daire içi hem de daire dışı birçok işlemi gerçekleştirebilmektedirler. 3S Firuze Konakları’nın inşaat firması 3S Kale Holding’dir. Ayrıca proje deprem konusunda gerekli önlemleri almıştır. Projede satılık daire ve kiralık daire oluşumları gerçekleştirebilirsiniz. Yatırım yaparak almış olduğunuz evinizi istediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca 3S Firuze Konakları yorumları pozitif olarak bulmanız zor değil.

3S Firuze Konakları Lokasyon ve Planlaması

3S Firuze Konakları nerede sorusunun cevabını bulmanı hiç zor değil. Proje muhteşem göl manzarasıyla İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Avcılar ilçesinde yer almaktadır. 3S Firuze Konakları adres olarak ve ulaşım olarak İstanbul Üniversitesi, Avcılar İDO iskelesi, Atatürk Havalimanı gibi bölgelerin merkezinde bulunmaktadır. Aynı zaman da E-5 ve E-5 Metrobüs durağına yürüme mesafesindedir. 3S Firuze Konakları konumu sizler için sitemizde yer almaktadır. Ayrıca 3S Firuze Konakları daire planları ferah şekilde planlanmıştır. Bu planlar sayesinde ev satın almak müşterileri mutlu etmeyi başaran proje olarak bilinmektedir. Vaziyet planı satış ofisinde yer almaktadır. 3S Firuze Konakları daire tipleri olarak farklı seçenekler sunmaktadır. Örnek daire imkanı sayesinde ferah daire seçeneklerini gezme fırsatı yakalayabilirsiniz. 3S Firuze Konakları teslim tarihi 2020 olarak belirlenmiştir.

PROJE ÖZELLİKLERİ

 • Asansör
 • Bakkal/Market
 • Cadde
 • Göl Manzarası
 • Güvenli Oyun Alanları
 • Sinema Salonu
 • Sosyal Mekanlar
 • Yetişkin Yüzme Havuzu
 • Çocuk Yüzme Havuzu
 • Doğalgaz
 • Hidrofor
 • Fiber Optik İnternet
 • Kablosuz İnternet
 • Klima
 • Güneş Enerjili Aydınlatma
 • Su Oyunları
 • Elektrikli Araç Şarj İstasyonu
 • Sinema Salonu
 • Akıllı Site Sistemleri

TANITIM VİDEOSU

KAT PLANLARI

1+1 A
2+1 A
3+1 C
4+1 A

FİRMA BİLGİLERİ

 • Teslim Edilmiş Proje:4
 • Mevcut Aktif Proje:2

3S Kale Holding

İstanbul / Güngören

Türkiye’nin önde gelen markalarından Kale Kilit’in bünyesindeki gayrimenkul stoklarının yeniden yapılandırılmasıyla 2011 yılında 3S Kale Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş. ve 3S Kale Yapı ve Ticaret A.Ş. ile 2014 yılında 3S Kale Enerji Üretim A.Ş. şirketleri kurulmuştur.

2015 yılında grup şirketlerini bünyesinde toplayan 3S Kale Holding A.Ş., gayrimenkul ve enerji alanlarına öncelik vererek, kentsel dönüşüm ve jeotermal enerji gibi Türkiye için çok önemli dinamiklerden hareketle ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadır.

3S Kale, hâlihazırda Beylikdüzü ve Fenerbahçe’de kentsel dönüşüm kapsamında projeler yürütmektedir. Avcılar’da İnşaat alanı ve konut adedi itibarıyla Avcılar’ın E-5 aksındaki en büyük projesi olan 3S Firuze Konakları’nı tamamlamıştır. 3S Kale ayrıca, Topkapı’da yapacağı proje için çalışmalarını sürdürmektedir.

3S Kale, Beylikdüzü ve Fenerbahçe’de kentsel dönüşüm kapsamında projeler yapmıştır. Avcılar’da İnşaat alanı ve konut adedi itibarıyla Avcılar’ın E-5 aksındaki en büyük projesi olan 3S Firuze Konakları’nı tamamlamıştır. 3S Kale ayrıca, Topkapı’da 3S Kale Topaz Residence projesinin inşaat çalışmalarına ve ön satışına başlamıştır.

Her yıl yeni projelerle fark yaratan öncü gayrimenkul firmalarından birisi olmak 3S Kale’nin hedefidir.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

 • 180 Ay , 0.79 Banka Kredisi

HARİTA

YORUMLAR

Bu projeye henüz yorum yapılmamıştır.

“Binlerce ailenin hayatına değer katan PİKS Proje Ailesi’nin bir üyesi olmanızı ve sizlere yeni projelerimizi aktarmayı, size özel hazırlayacağımız fırsat ve kampanyaları duyurmayı istiyoruz. Bu nedenle formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece PİKS Proje'nın pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. PİKS Proje olarak ticari faaliyetlerimize devam ettiğimiz sürece, bu yasa kapsamında kişisel verilerinizi; sizi, hazırladığımız özel kampanyalardan haberdar edebilmek için, yurt içi veya yurt dışında güvenli veri merkezlerinde saklayıp şirketimizin gizlilik anlaşması yaptığı iş ortaklarıyla paylaşabileceğiz. Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi [email protected] e-posta adresimiz veya 4441974 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile veri uzmanımıza iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.”


PİKS PROJE
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA AYDINLATMA BİLDİRİMİ


Bu Bilgilendirme ve Aydınlatma Formu, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanun”) ile düzenlenen gerçek kişilerin “Kişisel Verilerinin” işlenmesi ve aktarılması kapsamında hazırlanmıştır. 6698 Sayılı Kanun kapsamında, şirketimiz ile paylaşmış olduğunuz tarafınıza ait her türlü güncel bilgi “Kişisel Veri” olarak kabul edilecektir. Sizlere ait kişisel verilerin güvenliği bizler için büyük önem taşımakta olup, kişisel verileriniz mevzuatın öngördüğü şartlara uygun olarak, mümkün olan en güvenli şekilde ve hukuki yükümlülüklerin gerektirdiği süreyle, mevzuata uygun koşullarda saklanacaktır.

a) Veri Sorumlusu ve Temsilcisi
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanun”) uyarınca kişisel verileriniz; “Veri Sorumlusu” olarak PİKS Proje tarafından aşağıda açıklananlar kapsamında işlenebilecektir.

b) Kişisel Verilerinizin Hangi Amaçla İşlenebileceği
Toplanan kişisel verileriniz, şirketimiz ve şirketimiz ile iş ilişkisi içerisinde olan gerçek ve tüzel kişilerin yükümlülüklerinin ifası, güncellemeler ile ilgili bilgilendirme yapabilmek, sizlerle yapılacak sözleşmelerin kurulması ve ifa edilmesi ile kanuni yükümlülüklerin hatırlatılması ve yerine getirilmesi, çeşitli reklam ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmak, finansman, muhasebe ve hukuk işlerinin yürütülmesi ve takibi, talep ve şikayetlerinizin takibi - Sözleşme süreçlerinin ve/veya hukuki taleplerin takibi , müşteri memnuniyeti aktivitelerinin planlanması ve icrası kapsamında anket ve oylamalar ile görüşünüzün alınması, sizler için uygun ürün, proje ve hizmetlerin belirlenmesi, bunların size özel hale getirilmesi ve geliştirilmesi, etkin bir müşteri hizmeti sunulması, mevzuatta, şirket içi politikalarda sizi ilgilendiren değişikliklerin bildirilmesi veya sizi ilgilendiren diğer bildirimlerin yapılması, doğum günü kutlaması, çekiliş veya yarışmalara dahil edilme, hediye verilmesi ve sizin lehinize olan benzeri diğer etkinlik, promosyon ve kampanyaların gerçekleştirilmesi, sizleri elektronik posta, SMS ve faks ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar etmek, tarafınıza basılı bültenler, dergiler, kampanyalara dair yazılar göndermek, ziyaretçi profillerimizi belirlemek, istek, talep ve şikayetleri değerlendirmek ve şirketimizin insan kaynakları politikalarının yürütülmesi, sizlerden gelen talep ve soruların cevaplanması amacı ile 6698 sayılı Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları dahilinde işlenebilecektir.

c) İşlenen Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçla Aktarılabileceği
Toplanan kişisel verileriniz; hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun, doğru ve gerektiğinde güncel, belirli, açık ve meşru amaçlar için işlenen, işlendikleri amaçla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü, ilgili mevzuatta öngörülen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza edilme ilkelerine uygun olarak işlenir. Ayrıca, KVK Kanunu’nun 8 ve 9’uncu maddelerinde öngörülen şartlara uymak ve gerekli güvenlik önlemlerini almak kaydıyla, işbu bildirimin (b) maddesi başlığı altında sayılan amaçlarla sınırlı olarak, dolaylı/doğrudan yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz ya da bağlı ortaklıklarımız, şirketimizce hizmet/destek/danışmanlık alınan ya da işbirliği yapılan ya da proje/program/finansman ortağı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, kamu/özel kurum ve kuruluşlar, şirketler ve sair 3. kişi ya da kuruluşlara, şirketimizin bağlı şirketleri, danışmanları, hissedarları ya da çözüm ortakları diğer grup şirketleri, Merkezi Kayıt Kuruluşu ve diğer yetkili kurum ve kuruluşlar, tedarikçileri veya alt yüklenicileri ile 6698 Sayılı Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde paylaşabilir. PİKS Proje, kişisel verilerinizi, gerekli güvenlik önlemlerini almak kaydıyla Türkiye içinde veya kişisel verinin aktarılacağı yabancı ülkede yeterli korumanın bulunması kaydıyla; şayet ilgili yabancı ülkede yeterli koruma bulunmuyorsa, PİKS Proje ve ilgili yabancı ülkedeki veri sorumlularının yeterli bir korumayı yazılı olarak taahhüt etmeleri ve Kurulun izninin bulunması kaydıyla yurt dışında bulunan sunucularda veya diğer elektronik ortamlarda işleyip saklayabilir.

ç) Kişisel Verilerinizin Toplanma Yöntemi Ve Hukuki Sebebi
Kişisel verileriniz, Şirketimiz tarafından farklı kanallardan (PİKS Proje’nın merkezi, şubeleri, acenteleri, satış ofisleri veya diğer alt yüklenicileri veya iş ortakları ile iletişime geçebileceğiniz ofis ve diğer fiziki ortamlar, çağrı merkezleri, internet siteleri, mobil uygulamalar ve benzeri elektronik işlem platformları, sosyal medya veya diğer kamuya açık mecralar aracılığıyla, düzenleyecekleri eğitim, konferans ve benzeri ortamlara katılmanızla, tahkikat yöntemiyle veya diğer grup şirketleri veya anlaşmalı oldukları diğer kişi ve kuruluşlar kanalıyla yazılı, sözlü, ses veya görüntü kaydı veya diğer fiziksel veya elektronik ortamda vb. ) elde edilebilir. Kişisel verileriniz KVK Kanunu’nun 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları kapsamında bu metnin (b) ve (c) maddelerinde belirtilen amaçlarla toplanabilecek, işlenebilecek, aktarılabilecek ve saklanabilecektir.

Kişisel Verileriniz, hukuki yükümlülüklerin gerektirdiği süreyle ya da ilgili mevzuatta izin verilen süreyle mevzuata uygun koşullarda saklanmaktadır.

d) Kişisel Veri Sahibi Olarak Haklarınız
Kişisel veri sahipleri olarak, haklarınıza ilişkin taleplerinizi, aşağıda düzenlenen yöntemlerle Şirketimize iletmeniz durumunda, Şirketimiz talebinizi niteliğine göre en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde ücretsiz olarak sonuçlandıracaktır. Ancak, Kişisel Verileri Koruma Kurulunca bir ücret öngörülmesi halinde, Şirketimiz tarafından belirlenen tarifedeki ücret alınacaktır. Bu kapsamda kişisel veri sahipleri;

KVK Kanunu’nun 13. maddesinin 1. fıkrası gereğince, yukarıda belirtilen haklarınızı kullanmak ile ilgili talebinizi, yazılı olarak Şirketimize iletebilirsiniz. KVK Kanunu’nun 11. maddesinde belirtilen haklardan kullanmayı talep ettiğiniz hakkınıza yönelik açıklamalarınızı içeren talebinizi www.piksproje.com adresindeki formu doldurarak, formun ıslak imzalı bir nüshasını PİKS Proje Müşteri İlişkileri Departmanı’na hitaben “Hürriyet Mah. Berrak Sk. No.6/1 Kartal / İstanbul” adresine kimliğinizi tespit edici belgeler ile bizzat elden iletebilir veya noter kanalıyla gönderebilirsiniz.

Şirketimizin KVK Kanunu’nda olabilecek değişiklikler ve Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenecek yöntemler nedeni ile bu aydınlatma bildiriminde değişiklik yapma hakkı saklıdır.