ARAMA YAP PROJE ARA
FORM DOLDURUN, SİZİ ARAYALIM

MSY Nefes

 • Lokasyonİstanbul / Pendik
 • Teslim TarihiMart 2023
 • İnşaat FirmasıMsy Yapı
 • Arsa Alanı7000 m²
 • Blok / Daire3 Blok / 195 Konut
 • Daire Tipleri1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
 • Ödeme Yöntemi%40 Peşin %60 Kredi
 • HavuzAçık
 • Sosyal OlanaklarVar
 • GüvenlikVar
 • Emlak TipiKonut
PROJE İLE İLGİLENİYORUM

PROJE BİLGİLERİ

Geleceği Koruyan Proje MSY Nefes

MSY Nefes projesi %50 su tasarrufu sağlayan gri su sistemi ile doğaya katkı sağlıyor. Modern ve yaratıcı dizaynları ile dikkat çeken daire seçeneklerinde MSY Nefes fiyat avantajlarını da sizlere sunuyor. Kolaylık sağlayan MSY Nefes ödeme planı sayesinde siz de Pendik’i yükselen bu konut projesinde yerinizi alabilirsiniz. Öte yandan MSY Nefes teslim tarihi olarak belirlenen 2023 Mart ayında sizleri kusursuz mimarisi ile buluşturuyor. Avantajlı MSY Nefes kampanya seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca MSY Nefes fiyat listesi hakkında kolayca bilgi sahibi olabileceksiniz. MSY Nefes iletişim hatları ile irtibat kurarak detayları öğrenebilirsiniz.

MSY Nefes Sosyal Donatıları İle Yaşam Kalitesi Sunuyor

Sizlere Aydos Ormanının tertemiz havası eşliğinde bir yaşam sunan MSY Nefes sosyal donatıları ve avantajlı lokasyonu ile hizmet sunuyor. Sıkça merak edilen MSY Nefes adres bilgileri de oldukça dikkat çekiyor. Merkezi Pendik MSY Nefes konumu itibari ile büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Özellikle de MSY Nefes nerede diye düşünenler için sahile, metroya, havalimanına, İDO ve Avrasya Tüneli’ne yakın mesafede olması avantaj kazandırıyor. Tüm bunların yanı sıra 3 bloktan oluşan bu projede 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dublex ve 5+1 dublex MSY Nefes daire tipleri bulunmaktadır. Geniş ve şık MSY Nefes daire planları ile ferah bir yaşam kapılarını aralayacak. MSY Nefes örnek daire seçeneklerini incelemek için detaylı bilgi alabilir ve iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca MSY Nefes vaziyet planı için de tüm bilgilere ulaşmanız mümkün.

MSY Nefes Satılık Daire Ve Kiralık Daire Seçenekleri

195 adet MSY Nefes satılık daire ve kiralık seçeneklerinden faydalanmaya ne dersiniz? Yürüyüş yolları, sosyal alanlar, havuz, barbekü alanları ve dinlenme alanlarının keyfini çıkarabileceğiniz MSY Nefes kiralık daire ve satılık çeşitlerine göz atabilirsiniz. Oldukça sık merak edilen MSY Nefes kimin sorusunda yanıt elbette çok açık. Bahçeli ve deniz manzaralı şık daireleri MSY Nefes inşaat firması MSY Yapı sizlere sunuyor. Pendik’in kalbinde konumlanan MSY Nefes deprem gibi doğal afetlere dayanıklı bir şekilde hazırlanan son teknoloji bir projedir. Fiyat bilgisi ve MSY Nefes aidat gibi ayrıntıları iletişim kanallarından öğrenebilirsiniz. Tüm MSY Nefes yorumları hakkında bilgi alarak, tercihinizi yapabilirsiniz. Ayrıca bütün MSY Nefes şikayet ve dilekleriniz için irtibata geçebilirsiniz.

PROJE ÖZELLİKLERİ

 • Yürüyüş parkuru
 • Kamelya
 • Açık otopark
 • Çocuk yüzme havuzu
 • Fitness merkezi
 • Açık yüzme havuzu
 • Güvenlik
 • Kameralı güvenlik
 • Basketbol sahası

TANITIM VİDEOSU

KAT PLANLARI

2+1
3+1
4+1

FİRMA BİLGİLERİ

 • Teslim Edilmiş Proje:55
 • Mevcut Aktif Proje:1

Msy Yapı

İstanbul / Pendik

MSYYapı İnşaat Firması

MSY Yapı 60’ın üzerinde inşaat projesi gerçekleştiren ve her geçen gün büyümeye devam eden inşaat firmasıdır. Merkezi İstanbul’dadır.

 

ÖDEME SEÇENEKLERİ

 • Banka Kredi İmkanı

HARİTA

YORUMLAR

Bu projeye henüz yorum yapılmamıştır.

“Binlerce ailenin hayatına değer katan PİKS Proje Ailesi’nin bir üyesi olmanızı ve sizlere yeni projelerimizi aktarmayı, size özel hazırlayacağımız fırsat ve kampanyaları duyurmayı istiyoruz. Bu nedenle formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece PİKS Proje'nın pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. PİKS Proje olarak ticari faaliyetlerimize devam ettiğimiz sürece, bu yasa kapsamında kişisel verilerinizi; sizi, hazırladığımız özel kampanyalardan haberdar edebilmek için, yurt içi veya yurt dışında güvenli veri merkezlerinde saklayıp şirketimizin gizlilik anlaşması yaptığı iş ortaklarıyla paylaşabileceğiz. Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi [email protected] e-posta adresimiz veya 4441974 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile veri uzmanımıza iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.”


PİKS PROJE
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA AYDINLATMA BİLDİRİMİ


Bu Bilgilendirme ve Aydınlatma Formu, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanun”) ile düzenlenen gerçek kişilerin “Kişisel Verilerinin” işlenmesi ve aktarılması kapsamında hazırlanmıştır. 6698 Sayılı Kanun kapsamında, şirketimiz ile paylaşmış olduğunuz tarafınıza ait her türlü güncel bilgi “Kişisel Veri” olarak kabul edilecektir. Sizlere ait kişisel verilerin güvenliği bizler için büyük önem taşımakta olup, kişisel verileriniz mevzuatın öngördüğü şartlara uygun olarak, mümkün olan en güvenli şekilde ve hukuki yükümlülüklerin gerektirdiği süreyle, mevzuata uygun koşullarda saklanacaktır.

a) Veri Sorumlusu ve Temsilcisi
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanun”) uyarınca kişisel verileriniz; “Veri Sorumlusu” olarak PİKS Proje tarafından aşağıda açıklananlar kapsamında işlenebilecektir.

b) Kişisel Verilerinizin Hangi Amaçla İşlenebileceği
Toplanan kişisel verileriniz, şirketimiz ve şirketimiz ile iş ilişkisi içerisinde olan gerçek ve tüzel kişilerin yükümlülüklerinin ifası, güncellemeler ile ilgili bilgilendirme yapabilmek, sizlerle yapılacak sözleşmelerin kurulması ve ifa edilmesi ile kanuni yükümlülüklerin hatırlatılması ve yerine getirilmesi, çeşitli reklam ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmak, finansman, muhasebe ve hukuk işlerinin yürütülmesi ve takibi, talep ve şikayetlerinizin takibi - Sözleşme süreçlerinin ve/veya hukuki taleplerin takibi , müşteri memnuniyeti aktivitelerinin planlanması ve icrası kapsamında anket ve oylamalar ile görüşünüzün alınması, sizler için uygun ürün, proje ve hizmetlerin belirlenmesi, bunların size özel hale getirilmesi ve geliştirilmesi, etkin bir müşteri hizmeti sunulması, mevzuatta, şirket içi politikalarda sizi ilgilendiren değişikliklerin bildirilmesi veya sizi ilgilendiren diğer bildirimlerin yapılması, doğum günü kutlaması, çekiliş veya yarışmalara dahil edilme, hediye verilmesi ve sizin lehinize olan benzeri diğer etkinlik, promosyon ve kampanyaların gerçekleştirilmesi, sizleri elektronik posta, SMS ve faks ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar etmek, tarafınıza basılı bültenler, dergiler, kampanyalara dair yazılar göndermek, ziyaretçi profillerimizi belirlemek, istek, talep ve şikayetleri değerlendirmek ve şirketimizin insan kaynakları politikalarının yürütülmesi, sizlerden gelen talep ve soruların cevaplanması amacı ile 6698 sayılı Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları dahilinde işlenebilecektir.

c) İşlenen Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçla Aktarılabileceği
Toplanan kişisel verileriniz; hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun, doğru ve gerektiğinde güncel, belirli, açık ve meşru amaçlar için işlenen, işlendikleri amaçla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü, ilgili mevzuatta öngörülen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza edilme ilkelerine uygun olarak işlenir. Ayrıca, KVK Kanunu’nun 8 ve 9’uncu maddelerinde öngörülen şartlara uymak ve gerekli güvenlik önlemlerini almak kaydıyla, işbu bildirimin (b) maddesi başlığı altında sayılan amaçlarla sınırlı olarak, dolaylı/doğrudan yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz ya da bağlı ortaklıklarımız, şirketimizce hizmet/destek/danışmanlık alınan ya da işbirliği yapılan ya da proje/program/finansman ortağı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, kamu/özel kurum ve kuruluşlar, şirketler ve sair 3. kişi ya da kuruluşlara, şirketimizin bağlı şirketleri, danışmanları, hissedarları ya da çözüm ortakları diğer grup şirketleri, Merkezi Kayıt Kuruluşu ve diğer yetkili kurum ve kuruluşlar, tedarikçileri veya alt yüklenicileri ile 6698 Sayılı Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde paylaşabilir. PİKS Proje, kişisel verilerinizi, gerekli güvenlik önlemlerini almak kaydıyla Türkiye içinde veya kişisel verinin aktarılacağı yabancı ülkede yeterli korumanın bulunması kaydıyla; şayet ilgili yabancı ülkede yeterli koruma bulunmuyorsa, PİKS Proje ve ilgili yabancı ülkedeki veri sorumlularının yeterli bir korumayı yazılı olarak taahhüt etmeleri ve Kurulun izninin bulunması kaydıyla yurt dışında bulunan sunucularda veya diğer elektronik ortamlarda işleyip saklayabilir.

ç) Kişisel Verilerinizin Toplanma Yöntemi Ve Hukuki Sebebi
Kişisel verileriniz, Şirketimiz tarafından farklı kanallardan (PİKS Proje’nın merkezi, şubeleri, acenteleri, satış ofisleri veya diğer alt yüklenicileri veya iş ortakları ile iletişime geçebileceğiniz ofis ve diğer fiziki ortamlar, çağrı merkezleri, internet siteleri, mobil uygulamalar ve benzeri elektronik işlem platformları, sosyal medya veya diğer kamuya açık mecralar aracılığıyla, düzenleyecekleri eğitim, konferans ve benzeri ortamlara katılmanızla, tahkikat yöntemiyle veya diğer grup şirketleri veya anlaşmalı oldukları diğer kişi ve kuruluşlar kanalıyla yazılı, sözlü, ses veya görüntü kaydı veya diğer fiziksel veya elektronik ortamda vb. ) elde edilebilir. Kişisel verileriniz KVK Kanunu’nun 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları kapsamında bu metnin (b) ve (c) maddelerinde belirtilen amaçlarla toplanabilecek, işlenebilecek, aktarılabilecek ve saklanabilecektir.

Kişisel Verileriniz, hukuki yükümlülüklerin gerektirdiği süreyle ya da ilgili mevzuatta izin verilen süreyle mevzuata uygun koşullarda saklanmaktadır.

d) Kişisel Veri Sahibi Olarak Haklarınız
Kişisel veri sahipleri olarak, haklarınıza ilişkin taleplerinizi, aşağıda düzenlenen yöntemlerle Şirketimize iletmeniz durumunda, Şirketimiz talebinizi niteliğine göre en kısa sürede ve en geç otuz gün içinde ücretsiz olarak sonuçlandıracaktır. Ancak, Kişisel Verileri Koruma Kurulunca bir ücret öngörülmesi halinde, Şirketimiz tarafından belirlenen tarifedeki ücret alınacaktır. Bu kapsamda kişisel veri sahipleri;

KVK Kanunu’nun 13. maddesinin 1. fıkrası gereğince, yukarıda belirtilen haklarınızı kullanmak ile ilgili talebinizi, yazılı olarak Şirketimize iletebilirsiniz. KVK Kanunu’nun 11. maddesinde belirtilen haklardan kullanmayı talep ettiğiniz hakkınıza yönelik açıklamalarınızı içeren talebinizi www.piksproje.com adresindeki formu doldurarak, formun ıslak imzalı bir nüshasını PİKS Proje Müşteri İlişkileri Departmanı’na hitaben “Hürriyet Mah. Berrak Sk. No.6/1 Kartal / İstanbul” adresine kimliğinizi tespit edici belgeler ile bizzat elden iletebilir veya noter kanalıyla gönderebilirsiniz.

Şirketimizin KVK Kanunu’nda olabilecek değişiklikler ve Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenecek yöntemler nedeni ile bu aydınlatma bildiriminde değişiklik yapma hakkı saklıdır.